Zpět na úvodní stránku
ODS a volby do EP
Jadrný blog Jadrný blog

Postřehy šéfa volebního štábu Martina Římana
 

7. 6. 2004

A je po kampani...

Je sice teprve pondělí, do voleb zbývá pět dní, ale v podstatě je kampaň opravdu za námi.

celý text  »

3. 6. 2004

Gross v průšvihu

Ano, tak má fungovat sedmá velmoc. To, co dnes předvedla MF Dnes. Tři fotky o tom, jak jezdí ministr vnitra osmdesátkou kolem školy, přes dvojitou čáru, na oranžovou.

celý text  »

30. 5. 2004

Volby do EP jinde, Stoiber válí

Známá mi psala ze Španělska, jak zoufale nudná je volební kampaň v této zemi. To prý u nás se aspoň něco děje.

celý text  »

25. 5. 2004

Vytrhnout Špidlu z klidu

Čtrnáct dní do voleb a nic. Jako kdyby žádné volby nebyly. Už z toho fakt začínám být nervózní. Ne, že bych si liboval ve válečných řežích...

celý text  »

21. 5. 2004

Pehe ví, jak na to

Tak mně na Neviditelném psu sepsul Jiří Pehe. Za to, že jsem v jednom blogu napsal, že ODS má nižší preference do EP než do PS proto, že do PS nekandiduje Dolly Buster. Přičinil „politologický“ výlev, v čem že to ve skutečnosti je. „Vy jste ale hlava, pane Pehe“, nemůžu si nevzpomenout na scénu ze Švejka. Bez Vašeho vysvětlení bych si fakt myslel, že voliči ODS houfně přebíhají k baculaté pornohvězdě. Nechcete se stát mým poradcem?

celý text  »

17. 5. 2004

Úspěšná předvolební konference

A máme za sebou další díl seriálu „volební kampaň“. Předvolební konferenci ODS, která byla úspěšná už jen tím, že ji v přímém přenosu sledovalo na těchto stránkách 800 surfařů! Zdá se vám to málo?

celý text  »

13. 5. 2004

Odměna za první kolo soutěže je tady!

Tak jsem zvědav, jestli se v pondělí večer potkám na koncertě P.Gabriela s výherci první části naší soutěže.

celý text  »

10. 5. 2004

Měsíc do voleb: billboardy, spoty, skleróza...

Zítra je 11. května, což znamená, že do voleb zbývá právě měsíc. Člověk, který má na starosti volební kampaň má poslední příležitost zachránit, co opomněl, nestihl nebo nedotáhl.

celý text  »

7. 5. 2004

Prohráli hokejisté i my všichni

Tak sotva jsme vstoupili do EU, už prohráváme s Amerikou. Nejen v produktivitě práce, inovačních schopnostech, míře nezaměstnanosti a rychlosti růstu bohatství. Už i v hokeji. Nejsem odborníkem na statistiku hokeje, ale nepamatuji, kdy jsme s USA v tak důležitém utkání prohráli.

celý text  »

5. 5. 2004

Inu, jsou jistoty, které nezklamou...

Jako pozorovatelé u poslanecké frakce Evropského parlamentu EPP – ED (lidovci – konzervativci) si můžeme nechat proplatit náklady, které vydáme na informační materiály týkající se tohoto sboru. Takže jsme nechali vytisknout brožurku „Co byste měli vědět o Evropském parlamentu“. Volíme do něj poprvé, takže lidé by se o něm měli něco více dovědět.

celý text  »

3. 5. 2004

Hrají novináři naši Eurohru? A co vy?

Tak jsme v pátek odstartovali náš nový web. Nějak se nám třásla před novináři ruka a chvilku se nikomu z nás nedařilo posadit Honzu Zahradila do eurokřesla v naší hře „s tyčí na parlament”, kterou doporučuji zkusit.

celý text  »

30. 4. 2004

Spuštění 1. blogu

Po měsíci testovacího provozu byl 1. jadrný blog dnes ve 12:00 SEČ slavnostně aktivován.

celý text  »

 
Copyright © ODS 2004 | webmaster | kontakt