Zpět na úvodní stránku
ODS a volby do EP
Aktuální zpravodajství Aktuální zpravodajství
Srdečný pozdrav z Tábora

Srdečný pozdrav z Tábora

31. 5. 2004 | rubrika: Aktuální zpravodajství

Více než tři stovky členů a sympatizantů Občanské demokratické strany se sešlo na předvolebním setkání jihočeské ODS v táborském Miléniu.

Setkání zorganizovala oblastní organizace ODS v Táboře, jejíž předseda Jaroslav Zvěřina je jediným jihočeským zástupcem na kandidátce ODS do Evropského parlamentu.

Na akci, která proběhla v pozitivní a srdečné atmosféře, promluvil předseda ODS Mirek Topolánek, táborský starosta František Dědič, senátoři Pavel Eybert a Jiří Pospíšil, poslanci Miroslav Beneš, Tom Zajíček, Zdeňka Horníková a domácí Jaroslav Zvěřina. Slovo dostal také sympatický kandidát do Evropského parlamentu z Karlovarského kraje, starosta Nejdku Luděk Sequens. Za sympatizanty ODS promluvil Kristián Kodet.

Řečníci se shodli v tom, že politika Špidlovy vlády je trvale neudržitelná a měla by skončit co nejdříve. Občanská demokratická strana nepochybuje o svém vítězství v červnových eurovolbách. Stejně tak je dobře připravena na volby do Senátu a do krajských zastupitelských sborů na podzim tohoto roku.

Voliči a sympatizanti ODS z Jihočeského kraje budou usilovat o to, aby svými preferenčními hlasy posunuli svého kandidáta Jaroslava Zvěřinu na přední příčky europoslanců, zvolených za jejich politickou stranu. Setkání zpestřil svým programem swingových evergreenů známý sympatizant ODS Laďa Kerndl.

| zpět | tisk |

 
Copyright © ODS 2004 | webmaster | kontakt