Zpět na úvodní stránku
ODS a volby do EP
Kampaň v médiích Kampaň v médiích
Poslanec Ouzký vytáhl před volbami kapelu

Poslanec Ouzký vytáhl před volbami kapelu

vyšlo: Mladá fronta Dnes, 25. 5. 2004

Ústí nad Labem - Jako bluesový hudebník se v rámci své volební kampaně představí Severočechům občanskodemokratický poslanec Miroslav Ouzký z Kadaně. O hlasy voličů bude před volbami do evropského parlamentu usilovat v roli baskytaristy hudební skupiny B-Lues. Ouzký je přitom jedním z mála kandidátů z Ústeckého kraje, jehož šance na úspěch ve volbách nejsou pouze teoretické.

"Nechci svou kampaň dělat z nějakých bombastických nebo okázalých akcí. Chci se zaměřit na kontakt s občany," prohlásil nedávno. Název skupiny je pro mnoho Severočechů mírně provokativní. Nese v sobě jméno nemoci, která je pro příhraničí plné prostitutek příznačná - syfilidy. " Ten název vznikl už hodně dávno, tenkrát to byla recese. Nemohli jsme tušit, že se časem stane tak aktuální," vzpomíná Ouzký na začátky své kapely. Jestli je dobrým muzikantem si netroufá hodnotit. " Na to se zeptejte mých kolegů z kapely. Pro mě je hudba především vítaná možnost relaxace. Když mi zbude čas, rád si odpočinu s kamarády ve zkušebně," říká skromně Ouzký.

Se svou kapelou měl podle původních plánů zahrát dnes večer v Ústí nad Labem při setkání se svými stranickými kolegy. Z vystoupení nakonec sešlo. " Tentokrát tu bude hrát jiná kapela, ale doufáme, že nám pan poslanec Ouzký už brzy přijede zahrát osobně," řekla mluvčí ústecké ODS Renata Jonášová.

| zpět | tisk |

 
Copyright © ODS 2004 | webmaster | kontakt