Zpět na úvodní stránku
ODS a volby do EP
Aktuální zpravodajství Aktuální zpravodajství
Tomáš Úlehla a kampaň na Zlínsku

Tomáš Úlehla a kampaň na Zlínsku

25. 5. 2004 | rubrika: Aktuální zpravodajství

Také Tomáš Úlehla, primátor Zlína a kandidát ODS č. 12 do Evropského parlamentu, pokračuje ve volební kampani...

Účastníci semináře - Efektivní energetika - aspekty po vstupu do EUMotto: Hokejového mistra Zlín brzy pozná celá Evropa !

Zlínský kandidát do Evropského parlamentu (12. místo) Tomáš Úlehla zahájil svoji volební kampaň již v dubnu. To když se společně s předsedou ODS Mirkem Topolánkem zúčastnil ve dnech 4. až 8. dubna 2004 semináře na téma „Efektivní energetika – aspekty po vstupu do EU“ v rakouském Mayrhofenu (Tyrolsko). Na fotografii je náš kandidát zvěčněn před hotelem Kramerwirt, kde v konferenčních prostorách Gasthofu probíhaly přednášky a panelové diskuse.

Poté již svoji kampaň přenesl na Zlínsko. Velikonoční víkend strávil na Pustevnách, kde se zrekonstruované Jurkovičovy skvosty Maměnka a Libušín staly ideálním místem pro diskuse s návštěvníky této malebné části Beskyd. Na fotografii je Valach Tom s majitelem provozoven v obou památkově chráněných objektech.

Slavnostní otevření Baťova kanálu

 1. května 2004 se Tomáš Úlehla, zastávající funkci místopředsedy Euroregionu Bílé-Biele Karpaty, zúčastnil společně s krajským lídrem ODS a statutárním zástupcem hejtmana Zlínského kraje Liborem Lukášem slavnostního otevření Baťova kanálu na česko-slovenské trase z Rohatce do Skalice. Na snímcích je možné vidět členy vlády a ministerstev, jako např. ministra ŽP Ambrozka, ministra práce a sociálních věcí Škromacha, náměstka ministra pro místní rozvoj Formana, exministra dopravy Schlinga a další osobnosti politického života.

Hned den nato, 2. května 2004, přivítal primátor Tomáš Úlehla na zlínském náměstí Míru zástupce 8 partnerských měst (Altenburg, Limbach-Oberfrohna, Izegem, Groningen, Romans, Sesto san Giovanni, Trenčín, Chorzow) a pozvané hosty z Turína, aby se společně podíleli na kulturním programu v rámci slavnostní akce u příležitosti vstupu České republiky do Evropské unie.

VOICEBAND

Primátorova skupina VOICEBAND, která v srpnu vycestuje jako doprovodná kapela Richarda Müllera na koncert v americkém Chicagu, mimo jiné složila a zahrála song o Zlíně, patřícím od letošního května mezi moderní evropská města. Kapelník VOICEBANDu Petr Martínek je současně členem místního sdružení ODS Zlín a členem Komise mládeže a tělovýchovy Rady města Zlína.

Od dubna se Tomáš Úlehla zúčastňuje také besed na středních školách a odborných učilištích v celém Zlínském kraji. Vstup naší republiky do Evropské unie a volby do Evropského parlamentu jsou pro studenty velmi zajímavým diskusním tématem. Apolitické dialogy mají podle zlínského primátora velmi dobrou úroveň a pedagogové tuto formu vysvětlení všech souvislostí s naším členstvím v EU přivítali jako zpestření vyučovacího programu.

| zpět | tisk |

 
Copyright © ODS 2004 | webmaster | kontakt