Zpět na úvodní stránku
ODS a volby do EP
Aktuální zpravodajství Aktuální zpravodajství
S ODS na vrchol

S ODS na vrchol

3. 5. 2004 | rubrika: Aktuální zpravodajství

Akce navýsost zdařilá, aneb jak probíhala historická prvomájová veselice na Petříně.

Máchův pomník na pražském Petříně bývá 1. máje každoročně obložen květinami a množství mileneckých párů zaplňují v tento den přilehlé sady. Ale letos petřínská idylka předčila i ta nejromantičtější očekávání. Jakoby Pražané na chvíli zapomněli na svoji pověstnou skepsi a věčnou nespokojenost. Ze všech stran sem proudily stovky lidí, všude zněla hudba, pivo teklo proudem, buřty se nestačily opékat, děti se praly o zmrzlinu, kočárky s miminy zdobily balónky s hvězdičkami Evropské unie a zamilovaní se líbali snad pod každým rozkvetlým stromem.

ODS se do této všeobecné jarní rozjařilosti zapojila způsobem, který se jakékoli politické straně zdaří málokdy: Přispěla k zábavě a pohodové atmosféře, aniž by do ní vnášela násilnou politickou agitaci.

V rámci své akce „S ODS na vrchol“ se postarala o příjemnou džezovou hudbu, nabízela zdarma lístky na lanovku, které zároveň umožňovaly i volný vstup na rozhlednu či do bludiště, zřídila dětský koutek, kde probíhaly různé soutěže a hry. Předseda strany Mirek Topolánek, lídr kandidátky do Evropského parlamentu Jan Zahradil a několik dalších kandidátů průběžně seznámili zájemce se svými představami a cíli v souvislosti s naším členstvím v EU, ale jinak se chovali jako každý jiný. Užívali si krásného dne, někteří se dokonce nechali zlákat k tanci. Jak se ukázalo, ani stánky s materiály ODS nebyly nikterak na obtíž. Naopak: Bezpočet návštěvníků si je se zájmem pročítal.Což je snad mimo jiné i příslibem toho, že nadcházející volby do Evropského parlamentu budou začátkem cesty k naší co nejúspěšnější perspektivě v rámci Evropské unie.

| zpět | tisk |

 
Copyright © ODS 2004 | webmaster | kontakt