Zpět na úvodní stránku
ODS a volby do EP
Jadrný blog Jadrný blog
Spuštění 1. blogu

Spuštění 1. blogu

30. 4. 2004 | rubrika: Jadrný blog

Po měsíci testovacího provozu byl 1. jadrný blog dnes ve 12:00 SEČ slavnostně aktivován.

Tak tedy blog a ještě k tomu jad(e)rný ! Měl by Vás provést zákulisím naší volební kampaně do Evropského parlamentu a mně poslouží jako jakýsi internetový deník, kam si budu - snad pravidelně - psát své postřehy. (Jistě by velice dobře posloužil i k vlastní psychoanalýze, ale proč hned blbnout s Freudem).

Možnost brouzdat se těmito stránkami se zdá být samozřejmostí, nicméně se za ní skrývají stovky hodin pilné práce našich mladých spolupracovníků. Kromě základních věcí jako vytvoření struktury a designu stránek bylo mimo jiné potřeba vymyslet námět hry, přebírat se stovkami fotografií jednotlivých kandidátů a vybrat z nich ty nejvhodnější (upřímně, vůbec si nejsem jist, zda se to povedlo, jak je znám, tak ve skutečnosti vypadají daleko normálněji). Nebo třeba sehnat či vymyslet několik eurovtipů tak, aby prošly náročným schvalovacím kolečkem v Hlavní kanceláři ODS. A některé tuto cestu nepřežily – znáte ten o Japonci Suzukim? Vůbec je docela zajímavé, jak málo vtipů o EU existuje. Že by to byla skutečně tak bezchybná organizace, nebo je to důkaz, že Čechy zatím moc nezajímá?

I tak doufám, že to „své“ si na stránkách EU.ODS.cz najdete a přeji Vám při jejich prohlížení příjemně strávený čas (ať už čtením volebního programu nebo skládáním puzzle, oboje vřele doporučuji!). Koneckonců, na dotváření některých kapitol těchto stránek se můžete sami podílet.

| zpět | tisk |

 
Copyright © ODS 2004 | webmaster | kontakt